עבודות גבס בראשון לציון

לפני שאתם מבצעים עבודות גבס או בכל מקום אחר דעו : השימוש בגבס בעבודות בניה, שיפוץ ועיצוב הינו הנפוץ ביותר בישראל ולא במקרה שכן מדובר בחומר בעל יתרונות רבים מאוד ואשר אינו יקר.

אנו מתמחים בכל סוגי העבודות עם גבס ובידנו הצוות המקצועי ביותר לביצוע ברמה הגבוהה בישראל !
לכל שאלה / יעוץ / הצעת מחיר פנו אלינו דרך טופס צור קשר או פשוט חייגו…
הפנייה היא ללא התחייבות מצידכם ואנו מתחייבים לעזור לכל אחד !

דירה שעיצבנו עם גבס בראשון לציון

אין כיום קבלן או מעצב פנים אשר לא עושה שימוש בגבס כאשר הינו מתעסק בבנייה של בית חדש, עיצוב או שיפוץ. מדובר במוצר קל ונוח לעבודה בעל יתרונות רבים, מוצר אשר אינו יקר, אינו משאיר לכלוך ועדיף על פני שימוש בכל חומר אחר אשר בעזרתו ניתן לבנות נישות גבס ייחודיות וייעודיות לכל מטרה ואובייקט.

אז למה כולם אוהבים לעשות שימוש בגבס?

גבס כחומר ידידותי לסביבה

נושא המודעות לאיכות הסביבה הולך וגובר עם הימים ובנייה עם גבס מספקת פתרונות מעולים לשיפוץ ובנייה קלה אך גם ידידותית לסביבה כך שכולם נהנים מעבודה בחומר זה ובמגוון רחב של עיצובים בגבס, הן הקבלנים והמבצעים והן הלקוחות אשר נהנים מעיצובים שונים בעזרת חומר ידידותי, קל וזול אל מול שאר חומרי הגלם הקיימים בתחום השיפוץ, עיצוב ובנייה.

ללוחות גבס שימושים רבים ומגוונים ולכן גם הבנייה נעשית ע"י התאמה של הלוח הספציפי לחלל הרצוי ובעיצוב הנכון.

150 דוגמאות לעבודות גבס מדהימות

במה להתחשב כשמבצעים עבודות גבס

גם אם הנכם להוטים להתחיל לעצב את הבית שלכם מחדש ובחרתם בגבס כחומר שלכם, ישנם מספר שיקולים לקחת בחשבון לפני תחילת העבודה:

  • האם החללים אשר אתם מתכננים גדולים מספיק לצרכים שלכם?
  • האם החדרים שתעצבו יהיו מאווררים או מוארים?
  • האם יש גישה מתאימה למים, חשמל, ביוב לחדרים אלו?
  • האם חלונות ודלתות לא יהוו הפרעה לריהוט אותו תרצו למקם בחדר או בחלל?
  • האם נישות הגבס המתוכננות יתאימו מבחינת גודל ועיצוב לחדר או חלל המיועד?

אלו שיקולים מאוד חשובים לפני שהנכם מתחילים כל סוג של עבודה או שיפוץ ובטח שעם גבס.

נכון שאם קרה וטעיתם ניתן בקלות לשבור או לשנות את נישת הגבס ולעצב מחדש שזהו אחד היתרונות הבולטים שלו אך לפני תחילת עבודה מומלץ לעבור על נקודות אלו, לשרטט את החדר, לקחת מידות, לעצב הכל על גבי נייר ובראש ורק לאחר שהכל מתאים להתחיל בעבודה.

לצורך כך מומלץ להעזר באיש מקצוע מיומן ומעצב פנים אשר יעזור לכם כדי שלא תסתבכו וימנע מכם כאבי ראש עכשוויים ועתידיים ואפילו יציע עיצובים יצירתיים ומקוריים משלו שאולי תאהבו.

לוחות גבס שונים למטרות שונות

חשוב לדעת כי לוחות גבס מגיעים במספר סוגים וכל סוג מיועד לחדר אחר ולשימושים שונים. זהו פרט חשוב לזכור בבניית קירות גבס, תקרות גבס ובכלל כל נישת גבס אשר הנכם מתכננים לבנות ולעצב בחדרים שונים בבית.

  • לוחות גבס לבנים– מיועדים בעיקר לאיזורים לחים כמו חדרי אמבטיה.
  • לוחות גבס אדומים– מונעים התלקחות באש ועמידים בפניו, לכן יהיו עדיפים לשימוש בעיקר בחדר כמו המטבח.
  • לוחות גבס ירוקים– מתאימים גם כן לחדרים לחים כמו חדרי אמבטיה.

כפי שניתן לראות, ישנם סוגים שונים של גבס המתאימים לכל חדר שכן יש לוחות עמידים בפני מים, אש וחום, מבודדים, אקוסטיים ועוד. כל זאת ועוד עושים את השימוש בגבס לכדאי הן מבחינת עיצוב הבית וההוצאה הכלכלית אשר תהיה זולה ביותר מאשר שימוש בחומרי בניין אחרים.

אל תתפתו באשר למחירים זולים ודעו לבחור כל לוח גבס לחדר המיועד לו לפי תכונותיו ויתרונותיו, כך תחסכו עוגמת נפש עתידית בהוצאה חד-פעמית.

איך לבחור קבלן לעבודות גבס בראשון לציון ?

בחנו את בעלי המקצוע היטב לפני שתתחילו, יש לא מעט כאלה שקוראים לעצמם קבלנים אבל הם ממש לא !

קראו ביקורות ואיפלו תשאלו לקוחות קודמים, באיזורים מסויימים בראשל"צ די מכירים אחד את השני שאלו את השכנים … זאת אחלה בדיקה !