מחפשים קבלן בניין בראשון לציון ולא יודעים במי לבחור? מתכננים להתחיל לבנות בית חדש על המגרש שקניתם? הגעתם למקום שידריך אתכם צעד צעד לגבי כל הדברים שצריך לדעת על קבלן הבניה לפני שבוחרים אותו.

קבלן בניין, בשונה מסוגי קבלנים אחרים, הוא סוג של קבלן "על" מאחר והוא אחראי על קבלנים רבים המשתתפים בבניית הבית או הבניין. קבלן הבניין אחראי על תהליך הבניה בכללותו.

כשבוחרים קבלני בניין- מה חשוב לדעת?

קבלן בניין צריך להיות רשום בפנקס הקבלנים. הרישום על ידי רשם הקבלנים הופך אותו לקבלן מורשה על ידי משרד הבינוי והשיכון. בנוסף, בפנקס הקבלנים רשומה מומחיותו  של קבלן הבניין למשל, קבלן שלד, קבלן חשמל, קבלן תשתיות וכדומה.

– חשוב לקבל הצעות מחיר ממספר קבלני בניין ולהשוות ביניהן. הצעות המחיר שיינתנו, יהיו בהתבסס על תוכניות הבניה שתגישו לקבלן ולאחר ביקורו של הקבלן בשטח. בנוסף, יש לקבל את הצעות המחיר בכתב, מפורטות ככל שניתן לרבות כמויות וזמנים להשלמת כל שלב כדי שתוכלו להשוות ביעילות בין ההצעות השונות.

– בחירת קבלן הבניין המתאים לכם תלויה בסוג העבודה אותה אתם מבקשים לבצע. קבלני בנייה יכולים לעבוד כעצמאים או כחלק מחברות קבלנות גדולות. חברות קבלנות גדולות מתאימות להקמת בניינים ופרויקטים מורכבים ואילו קבלן בניין שעובד בהיקף קטן, עם מספר פועלים מצומצם, מתאים יותר לשיפוץ דירות.

קבלני בניה בראשון לציון

הסכם עם קבלן בנייה

ייעשה בכתב ויהיה מפורט ככל שניתן. בהסכם יירשמו כל שלבי הביצוע, המועדים להשלמתם ומועדי התשלומים בהתאם. מומלץ מאוד לשלם בהתאם לקצב התקדמות הבנייה ולא יום אחד לפני כן. כמו כן, אל תתפתו לבקשות לתשלום מקדמות על חשבון השלבים הבאים גם אם נראה כי העבודה כבר ממש לפני סיום.

קבלני בניין הם אנשי המפתח בבניית הבית שתמיד חלמתם. חסכונות של שנים רבות יכולים לרדת לטמיון בבחירת בעל מקצוע חובבן שיגרום לנזקים בבניה ולעוגמת נפש רבה.

יום בחייו של קבלן הבניין

חולמים על מטבח חדש? על חדרי ילדים מעוצבים ומודרניים?

 אולי על הפיכת חדר ישן לחדר עבודה? לפניכם כל האפשרויות שיהפכו את הבית שלכם לחדש

לפני שמתחילים לבצע שיפוץ ישנם כמה פרמטרים שצריך לשקול. הראשון, בחירת סדר העדיפויות לשיפוץ (מה דחוף יותר לחדש ומה אפשר לחכות לשנה הבאה) והשני, בחירת קבלן שיפוצים אמין ומקצועי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אז איך בוחרים קבלן לבניה ? כדי לעשות את הבחירה לקלה ונוחה, מלאו פרטים באתר, ללא כל התחייבות, ואנו נביא נחזור אליכם עם הצעה מפורטת ומקצועית !

איך בוחרים קבלן בניין בראשון לציון ?

יש לא מעט קבלנים באיזור ראשון הרבה טובים ומקצועיים אבל גם הרבה "חאפרים" שלא הייתם רוצים ליפול איתם…
בדקו ביקורות אודות החברה שאיתה אתם רוצים לעבוד, וודאו שיש בידיהם כל המסמכים הדרושים לביצוע העבודות ושהם אכן מורשים לבצע עבודות כאלה !

מוזמנים תמיד לדבר איתנו ולקבל ייעוץ חינם, לפני הכל חשוב לנו שלא תיפלו גם אם אתם לא מבצעים את העבודה איתנו !

אז לפני שמתחילים שיפוצים כלליים, בואו נסקור כמה מאפשרויות השיפוץ:

שיפוץ הסלון- חלל הסלון הוא אחד מהמקומות המרכזיים ביותר בבית. הסלון הוא בדרך כלל המקום שרואים ברגע שנכנסים בפתח הדלת, האזור שבו אנו מבלים עם המשפחה בשעות הערב ובסופי שבוע וגם המקום בו אנו מארחים. מה אפשר לעשות? לצבוע את הקירות בצבע מודרני, ליצור הפרדה כלשהי על ידי קיר גבס ואפילו להחליף את הריצוף.

עבודות צבע ברחבי הבית- צבע מלוכלך או מתקלף אפשר לחדש באמצעות צביעה יסודית של כלל קירות הדירה. אפשר לנצל את ההזדמנות ולצבוע בחלק מהחדרים בצבע חדש או אפילו לשלב צביעה אומנותית.

שיפוץ המטבח- החלפת השיש, בניית אי במטבח, שבירת קיר הגבס שמפריד בין המטבח לסלון, בניית ארונות חדשים ועוד.

עבודות גבס ברחבי הבית- יתרונות של עבודות גבס הן עלויות נמוכות והשלמת העבודה במהירות וברמת גימור גבוהה. ניתן לבצע הנמכת תקרות, יצירת מחיצות או שיפוץ קירות גבס, בניית מדפים פונקציונאליים, בניית נישות (לטלביזיה למשל) ועוד.

מגוון השיפוצים שניתן לבצע ברחבי הבית הוא עצום ומגוון. שיפוצים כלליים מקצועיים יעלו את ערך הדירה ויעניקו תחושת ביתיות והתחדשות לדיירי הבית.