קבלן גבס בראשון לציון

ניתן לבנות קירות או מחיצות גבס פשוטים או לבצע עבודות גבס מעוצבות כך שיהיו גם דקורטיביות. אנו נעזור לכם לבחור את הקבלן הנכון לסוג העבודה.

עבודות גבס יכולות להסתכם בבנייה של קיר בודד אשר יוצר חיץ בין חללים בבית או במשרד שלנו או בפרוייקטים גדולים יותר כמו שינוי כל הסלון או המטבח, הוספה של מזנון גבס ייחודי ואפילו פרוייקט של תקרות גבס מעוצבות.

עולה השאלה האם אתם מעדיפים עבודה פשוטה ורגילה או מעוצבת, איכותית ודקורטיבית לפי טעם מסויים שכן פה מדובר כבר באיש מקצוע אשר גם יידע לעצב ולמקם נכון לפי הסכמת 2 הצדדים. אז איך לבחור את קבלני הגבס שלכם?

תכנון עבודות גבס עם קבלן

כיצד לבחור קבלן גבס בראשון לציון או בכלל

 • העזרו בהמלצות מחברים ומכרים שאתם סומכים עליהם ואשר נעזרו בעבודות של קבלן גבס.
 • התרשמו מפרוייקטים קודמים של הקבלן, ראו תמונות של עבודות נבחרות רגילות ומעוצבות והחליטו האם העבודה והעיצוב לטעמכם.
 • דברו עם בעל המקצוע בטלפון והתרשמו ממנו בשיחה, בדקו עימו באלו חומרים הינו משתמש, מה עלות ומשך העבודה והתרשמו מתשובותיו.
 • קיימו פגישה פרונטאלית עם הקבלן ובקשו גם טלפונים של לקוחות עבר שלו להתרשמות אישית של עבודות עבר שלו ובדיקת מהימנותו כך גם.

עשה ואל תעשה בגבס

 • בבניית מחיצות ותקרות-אין להשתמש בלוחות אשר עוביים קטן מ 12 מ"מ. יש להתעקש על כך מול הקבלן המבצע משום שלאורך זמן הפלטות יפגעו(במחיצות) או יתעוותו ממשקל גופי התאורה(בתקרה).
 • כאשר בונים תקרת גבס אין לחבר את לוחות הגבס בצורה סימטרית – אלא בשיטת הבלוקים-התקנה בשיטה זו מחזקת את התקרה.
 • כאשר בונים אלמנט עגול מגבס- אין להרטיב את הפלטות בשום צורה ואופן כדי להגמישן!  טעות נפוצה זו גורמת לפלטה להתעוות ולאורך זמן העיגול יכול לשנות את צורתו וסדקים יופיעו בחיבורים.
 • בבניית מחיצות יש לבודד את היקף הקיר במגע שבין הקונסטרוקציה לקירות,הרצפה והתקרה  ע"י הנחת תשתית בידוד מותאמת- אשר תמנע ויברציות, וחשוב מכך תמנע התחשמלות במקרה שאחד מחוטי החשמל ייגע בקונסטרוקציה.
 • אין לבצע עבודות-ואפילו הקטנות ביותר מול אדם אשר אינו קבלן רשום. עובדה אשר אינה ידועה לכולם היא שכאשר ישנה תקלה או פציעה של אחד מבני הבית או אפילו של הפועל- הדבר עלול לגרור את בעל הנכס עצמו לבית המשפט ולהוצאות כספיות גדולות משום שלפועל אין ביטוח ולכן ההוצאות יוטלו על בעל הנכס-בשונה מקבלן רשום אשר מחוייב בביטוח הנכס ובביטוחי בריאות.

קצת על לוחות גבס

למה לעבוד דווקא איתנו ?

אנו מספקים עבודה מקצועית ביותר בתחום הגבס, לעומת שיפוצניקים "חאפרים" אנו חברה מסודרת.
כל עבודה איתנו מוגשת לאחר בדיקות תקינות מקיפות עם אחריות מלאה על העבודה !

ביצענו מאות פרוייקטים ברחבי הארץ עם 100% לקוחות מרוצים !
ליעוץ חינם ללא התחייבות צרו עמנו קשר בטלפון או דרך טופס הצעת מחיר בקליק…

מה זה גבס?

גבס הוא מינרל בגדול – מורכב מסידן / גופרית, צורתו הטבעית כחומר גולמי הוא גבישי. לאחר תהליך העיבוד נהפך לאבקה ומשווק, וכך ניתן שיהיה לייצר ממנה מגוון רב של מוצרי בניה מוכנים לשימוש.

את לוחות הגבס המשמשים למחיצות-מייצרים מגבס מצופה נייר או בסיבי פיבר גלאס.  תודות לתכונותיו של הגבס ולהרכב הלוחות, ניתן לחתוך אותם בקלות ובדיוק למידות הרצויות. את הלוח החתוך מחברים לקונסטרוקציה העשויה מפרופיל פח מגולוונת אשר מחוברת לרצפה/תקרה.

הלוחות מגיעים בעוביים שונים ולשימושים שונים, כאשר הרכב הלוחות שונה בתכליתו-

 • לוח גבס לבן-לשימוש פנימי.
 • לוח גבס ירוק-לשימוש בחללים רטובים פנימיים כגון-מקלחות ומרתפים.
 • לוח גבס ורוד-חסין אש.